ÖVRIGT / Diverse / Emaljskyltar 5144204
nr 514 4204
Emaljskyltar
2 st, 24x33 26x35 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2008
kl 17:15:40
200 kr
200 kr
350 kr
300 kr
550 kr
450 kr
6
550 kr
6